Sonda Twoja sugestia

WIOSNA_3
Lato 6
Lato 5
Lato 7
Lato 4
Lato 3
Lato 2
Żurawie
Pola
21.08.2013
Ostatnia aktualizacja: 30.08.2013
Przyroda wokół mnie

Przyroda wokół mnie

Od września 2013 r. rusza konkurs „Przyroda wokół mnie". Prace plastyczne oraz fotografie podlaskiej przyrody będzie można przesyłać przez cały miesiąc do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku

Trwa letni wypoczynek dzieci i młodzieży. To niepowtarzalna okazja, aby uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych wnikliwie obserwowali walory podlaskiej przyrody i szukali pomysłów, które wykorzystają podczas konkursu plastyczno-fotograficznego „Przyroda wokół mnie". Prace plastyczne i fotografie związane z podlaską przyrodą będzie można nadsyłać przez cały wrzesień 2013 r. do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku.

Projekt „Przyroda wokół mnie V" to kontynuacja corocznego konkursu cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych województwa podlaskiego. Od 2 września 2013 r. będzie można nadsyłać prace plastyczne i fotograficzne, których inspiracją będą niezwykłe krajobrazy, urokliwe miejsca, a także uchwycone w przelocie ptaki i ciekawe zwierzęta, które uczniowie spotkają na swych wakacyjnych szlakach. Biwaki, letnie kolonie, kajakowe spływy, a nawet spacery po mieście mogą stać się doskonałą okazją do obserwacji, a następnie utrwalenia na papierze lub fotograficznej kliszy bogactwa podlaskiej przyrody.

Czekamy na prace i przypominamy, że jeden uczeń może przesłać tylko 1 pracę plastyczną i nie więcej niż 3 fotografie.

Prace należy przesyłać w terminie do 30 września 2013 r. na adres: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, ul. Dojlidy Fabryczne 23, 15-554 Białystok. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. m.in. rowery, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3, albumy i książki. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w październiku 2013 r. Najlepsze prace pojawią się także na stronie internetowej poświęconej konkursowi. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Konkurs „Przyroda wokół mnie" jest finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Patronat nad konkursem objął Podlaski Kurator Oświaty.
-------------------------------------
Źródło: RDOŚ w Białymstoku
fot. K. Korowaj, uczestniczka konkursu "Przyroda wokół mnie"
Udostępnij:
Narzędzia: Prześlij znajomemu Zapisz jako PDF Drukuj